Sticks

Sticks to system dzięki któremu możemy  dzielić przestrzeń , tworzyć poczucie prywatności  w ogrodzie czy na tarasie a także tworzyć własną przestrzeń we wnętrzach. Sticksy można w dowolny sposób łączyć  i przestawiać. Budować proste , faliste linie a nawet kółka! Możemy wybierać różne kolory, tworzyć różne stopnie przejrzystości, podświetlać, skracać wydłużać- nic nas nie ogranicza! Jeśli zdecydujemy się na wersję z oświetleniem LED, sticks tworzy w sobie grę świateł i cieni. Mogą być używane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Informacje techniczne: ? Każdy Sticks składa się z podstawy oraz zestaw prętów z włókna szklanego.
? zakres obejmuje podstawy gumowe (wewnątrz i na zewnątrz) i bazy drewniane (naturalne lub ciemne – wewnątrz pomieszczeń).
? Pręty są dostępne w kolorze białym, miętowym, kolor drewna, zielony i czarny.
? Standardowa długość prętów wynosi 180 cm, ale dostępne są również w innych długościach: 120, 150 lub 210 cm. ? Sticks mogą być opcjonalnie wyposażone w hallstand który może być używany jako wyświetlacz.
? Podstawy gumowe do użytku wewnątrz pomieszczeń są standardowo wyposażone w zabezpieczenie podkładki filcowe.
? Istnieje osiem różnych rodzajów baz: Do użytku wewnątrz pomieszczeń: 60 x 30 cm, 50 x 25 cm, zakrzywione, 60 x 30 cm ze zintegrowanym oświetleniem i zakrzywione ze zintegrowanym oświetleniem.
 Na zewnątrz: 60 x 30 cm, 50 x 25 cm i 60 x 30 cm ze zintegrowanym oświetleniem ? Poszczególne elementy Sticks są zawsze wykonane z takich samych materiałów co ułatwia ich przeróbkę.
? W Bazy są albo wykonane z gumy lub drewna litego.
? Pręty są wykonane z prętów z włókna szklanego zanurzonego w poliestrze, dzięki czemu są nie tylko lekkie i mocne, ale także odporne na korozję. Skontaktuj  się z nami!

Sticks

Produkt: Sticks
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Sticks w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.