Steelwood chair

Klasyczne krzesło z dwóch tradycyjnych materiałów – stali i drewna. Krzesło z podłokietnikami zaprojektowane w 2008 r. przez Ronana i Erwana Bouroullec . Siedzisko i nogi bukowe, wykończenie naturalne lub pomalowane. Konstrukcja metalowa.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Steelwood chair

Produkt: Steelwood chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Magis

Zobacz Steelwood chair w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.