Stability and Ground Fixing Base 41

By dodatkowo zabezpieczyć lampę stojącą na zewnątrz proponujemy użycie bazy stabilizującej z możliwością przytwierdzenia do podłoża za pomocą trzech wkrętów. Baza wykonana została z ciężkiej, szczotkowanej stali nierdzewnej. Średnica: 41 cm.

Stability and Ground Fixing Base 41

Produkt: Stability and Ground Fixing Base 41
Kategoria: Miejsce / Ogród
Producent: Plust

Zobacz Stability and Ground Fixing Base 41 w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.