SQUARE BIN

Kosz na papier zaprojektowany przez Konstantina Grcic, łączy w sobie podstawową geometrie kół i kwadratów . Prosty i ponadczasowy gadżet, który z pewnością przyda się w każdym domu.
Szczelina służy jako solidny uchwyt do przenoszenia. Sprawdza się również jako Sadzarka dla roślin. Dostępny w dwóch  rozmiarach: 12 i 18 litrów oraz w kilku kolorach. Wymiary: Midi 25 x 27 x 35 cm
Maxi 31 x 29 x 40 cm
Materiał: polipropylen Kolory: biały, biało-szary, czarny

Projekt: Konstantin Grcic

SQUARE BIN

Produkt: SQUARE BIN
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: AUTHENTICS

Zobacz SQUARE BIN w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.