Spoon Table

Model Spoon Table to składany stół typu light office charakteryzujący się wyjątkową lekkością i praktycznością. Blat nośny jest wykonany z aluminium w formie plastra miodu, a jego grubość nie przekracza 15 mm. Wykończony białym laminatem, natomiast brzeg wykonany z metakrylanu jest kolorowany w tle tak, aby mógł „odczytać” głębokość przeźroczystości. Wykonane z techno-tworzywa nogi zapewniają wytrzymałość i estetykę. Tryb kolankowego zamykania, opracowanego w celu uproszczenia składania blatu, sprawia, że stół Spoon Table idealnie nadaje się szczególnie do małowymiarowych przestrzeni i do łatwego przenoszenia. System blokady nóg ma miejsce bez stosowania żadnego narzędzia, za pośrednictwem kursora z zaczepem. Model Spoon Table jest dostępny z blatem w trzech różnych wymiarach i z nogami i brzegiem skomponowanymi w odpowiednich kolorach.

Projekt: Antonio Citterio i Toan Nguyen

Spoon Table

Produkt: Spoon Table
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Kartell

Zobacz Spoon Table w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.