Spatio

Spatio to system biurowy, również świetnie sprawdza się we wnętrzach konferencyjnych. Piękne drewniane wykończenia z elementami aluminiowymi sprawiają, że jest to luksusowy system. Elegancję zauważamy również w systemie szafek w 3 rozmiarach. Blaty stołów dostępne w wielu wymiarach (250x120cm; 210x100cm; 210x110cm;320x100cm) oraz w wielu wykończeniach (okleina orzechowa, jasny dąb lub szara). Baza stołu polerowana, chromowana, satynowana, na stopkach lub kółkach. Boczne szafki pomocnicze dostępne są w wymiarach 100 cm, 160, 240 cm szer. Ponad to w ofercie system półek w wielu wymiarach w wykończeniu orzech Amerykański lub okleina jasny dąb. Bogatą ofertę systemu Spatio poznasz odwiedzając nas w naszym salonie, gdzie z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Projekt: Antonio Citterio

Spatio

Produkt: Spatio
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Vitra

Zobacz Spatio w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.