Sowa Howdy Owl

Co kryje się za głębokim spojrzeniem sowy? Czy to jest mądrość? Tajemnica, historia, magia? Inspiracją norweskich projektantów Stokke Austad i Andreas Engesvik była mitologia i znaczenie sowy jako wizualny symbol mądrości…. Sówki Howdly  mają uproszczone kształty, dają wrażenie dekoracyjnej rzeźby z drewna, nie mają innej funkcji niż służyć jako atrakcyjne i unikalne ikony współczesnej sztuki, facynują i zapraszają do ineterpretacji… Dostępne w trzech rozmiarach. Mała- 13 x 10 h cm Średnia- 18 x 14 h cm Duża- 30 x 24 h cm

Sowa Howdy Owl

Produkt: Sowa Howdy Owl
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: menu

Zobacz Sowa Howdy Owl w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.