Slow Ottoman

Ronan & Erwan Bouroullec, 2007.  Podnóżek jest bardzo ładnym dopełnieniem fotela Slow, a w komplecie to doskonały sposób na odpoczynek, oglądanie tv czy czytania.   Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w naszym sklepie.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Slow Ottoman

Produkt: Slow Ottoman
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Vitra

Zobacz Slow Ottoman w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.