Sleep

Sofka Sleep to laureat w Danish Design competition. Tu funkcjonalność współgra z designem nowych czasów. Sleep to jednocześnie sofa i 2 osobowe łóżko z regulowanym oparciem. Dopasuj tekturę i kolor tapicerki do swojego wnętrza. Wymiary: 204x90x73 cm h; po rozłożeniu- 176x200x36 cm h.

Sleep

Produkt: Sleep
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Sleep w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.