Size- lampa wisząca

Size to dzieło z 2005 roku grupy neuzig. Prostota i elegancja to podstawowe cechy lamp, które występuję w 3 wielkościach (40; 28,2 i 16,7 cm średnicy). Lampa oddaje miękkie światło cała powierzchnią klosza. Klosz lampy wykonany jest z dmuchanego matowego szkła, trzon lampy wykonany jest z aluminium. Długość kabla do max. 3 metrów. istnieje możliwość zamontowania ściemniacza do wybranych lamp w ścianie. Wszystkie wersje lamp zawierają źródło światła. Poznaj również ofertę na lampki stołowe size.

Projekt: Neunzig

Size- lampa wisząca

Produkt: Size- lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Size- lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.