Size- lampa stołowa

Size to dzieło z 2005 roku grupy neuzig. Prostota i elegancja to podstawowe cechy lamp, które występuję w wersji chromowanej i białej. Lampa oddaje miękkie światło cała powierzchnią klosza. Klosz lampy wykonany jest z dmuchanego matowego szkła, baza lampy wykonana jest z aluminium. Wymiary: śred. podstawy 13.5 cm, śred. klosza 16.5 cm; wysokość 37,3 cm. Wszystkie wersje lamp zawierają źródło światła. Poznaj również ofertę na lampki wiszących Size.

Projekt: Neunzig

Size- lampa stołowa

Produkt: Size- lampa stołowa
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz Size- lampa stołowa w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.