Sinope

Sinope swym kształtem przypomina orbitę planety; orbitę która emanuje ciepłym, miękkim światłem. Klosz lampy wykonany jest z ręcznie obrabianego szkła co gwarantuje jego najwyższą jakość użytkowania. Sinope prezentuje się wspaniale z pomieszczeniach zarówno wysokich jak i niskich. Zalecane źródło światła(nie znajduje się w zestawie): G9  max 2x60W.

Projekt: Strand + Hvass

Sinope

Produkt: Sinope
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Sinope w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.