Simple Chair

Krzesło modelowane na okrągło. Smukłe, solidne, idealne do stosowania na zewnątrz. Cechy te składają się na prostotę krzesła. Dzięki temu dobrze wpisuje się w środowisko pomieszczeń domowych i publicznych. Wykończenie:
Matowe:  orange C1, white C2, tortora, acid green, pearl black

Projekt: Alberto Brogliato

Simple Chair

Produkt: Simple Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Plust

Zobacz Simple Chair w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.