Shanghay Chair

Shandhay Chair to krzesło bez podłokietników wykonane w całości z czterech płaszczyzn z drewna brzozowego. Oszczędna i wyjątkowo oryginalna forma, która sprawdzi się w przestrzeni domowej jak i publicznej. Wybierz spośród wersji w okleinie dębowej lub barwionej białej lub czarnej.   Wymiary: W: 53 x D: 51,8 x H: 45,5/77,6

Projekt: KiBiSi

Shanghay Chair

Produkt: Shanghay Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: HAY

Zobacz Shanghay Chair w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.