Series 7

„Nareszcie! krzesło Jacobsena na czterech nogach, z podłokietnikami” – tak o nowym modelu pisała prasa w 1955r. To chyba najbardziej rozpoznawalne i ponadczasowe krzesło świata. Sprawdzi się wszędzie: w domu, szkole, barze czy eleganckiej restauracji, hotelu czy biurze. To wszystko dzięki unikalnemu kształtowi oparcia i prostej formie, która do dziś dzień inspiruje projektantów różnych pokoleń. Krzesło w wielu wykończeniach powierzchni (drewno lakierowane, malowane farbą w kilku kolorach i nasileniach połysku), na 4 nogach w standardowej wysokości lub 2 wysokościach barowych, na kółkach, dla dzieci, z tapicerką. Siedzisko i oparcie składa się z 9 warstw forniru, i dwóch warstw bawełnianej tkaniny pomiędzy. Baza metalowa, chromowana. Dodatkowo w ofercie łączniki umożliwiające łączenie krzeseł w rzędy, numery rzędów i krzeseł, składane tablety boczne, wózek do przewożenia większej ilości krzeseł. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w naszym showroomie a dowiesz się więcej.

Projekt: Arne Jacobsen

Series 7

Produkt: Series 7
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Fritz Hansen

Zobacz Series 7 w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.