S&B Colour Carpets

 Hay przebył niemal cały świat by znaleźć surowce i specjalistów z najwyższej półki, którzy mogliby zająć się ręczną produkcją dywanów. Najlepsze warsztaty tkackie, które traktują włókna, z którego powstała kolekcja dywanow Hay znajdują się w Nepalu i Indiach. Kolekcja S&B przypomina swobodnie złożony obrazek z programu komputerowego. Nie ma tu delikatnych cieni, przejść; jest za to kontrast, ostra kreska i kompozycyjny nieład. Dywany wprowadzają do wnętrza swoistą dysharmonię. Dzięki różnorodności kolorów możesz dopasować kolory do swojego pomieszczenia. Wszystkie 6 dywanów występuje w wymiarze 170x240cm. Wykonane są w 100% z naturalnej, Nowo Zelandzkiej wełny.

Projekt: Scholten & Baijings

S&B Colour Carpets

Produkt: S&B Colour Carpets
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: HAY

Zobacz S&B Colour Carpets w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.