Saari

Kolekcja Saari jest system krzeseł, foteli, kanap i stołów przeznaczonych dla restauracji, barów, hoteli i przestrzeni prywatnych. Jest to synteza formy klasycznej i współczesnej, rzeźbiarska forma potęguje szeroka gamy kolorów i materiałów.

Dostępne jako krzesło, fotel, siedzisko kubełkowe i jeden, dwu-i trzy-osobowa sofa i ława. Drewno i metalowa rama tapicerowane tkaniną lub skórą. Całość zamontowana na czteroramiennej podstawie stalowej, która może być lakierowana, chromowana lub fornirowana.

Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja dowiedz się więcej otwierając plik poniżej lub napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania.

Saari

Produkt: Saari
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Arper

Zobacz Saari w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.