Room

Kolorystyka, wzór i faktura dywanu Room świadczą o jego delikatności. Uniwersalny i oryginalny dla każdego wnetrza- od domowego po hole w obiektach użyteczności publicznej. Ręcznie tkany przez specjalistów z najlepszej Nowo Zelandzkiej wełny.   Dostępne wymiary: 170x240cm, 200x300cm, 240x240cm. Grubość 15mm.

Projekt: Mario Ruiz

Room

Produkt: Room
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Room w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.