Roo Light/ Roo Lumi Light

Jasna o falistej powierzchni lampa daje miękkie światło i efektowne cienie. Ciepłe światło, idealne do tworzenia szczególnej atmosfery w każdych warunkach to tylko jedna ze szczególnych cech tej lampy. Dzięki świecącej żywicy, Roo Lumi Light jest w stanie wchłonąć zarówno światło słoneczne w ciągu dnia i wewnętrzne dostarczane przez żarówkę i uwolnić je wieczorem.

Projekt: Monica Graffeo

Roo Light/ Roo Lumi Light

Produkt: Roo Light/ Roo Lumi Light
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Plust

Zobacz Roo Light/ Roo Lumi Light w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.