Romeo & Juliet

Koncepcja Romeo & Juliet nie tylko oferują przechodniom wygodne miejsce do siedzenia i relaksu, ale również dodaje odrobinę zieleni do często bezbarwnego miejskiego czy przemysłowego  otoczenia. Romeo & Juliet to także idealna propozycja do domowego ogrodu czy też patio. Gdy kilka ławek  umieścimy w kolejce, odległość między drzewami pozostaje identyczna, tworząc architektoniczną harmonię. Dwa okrągłe otwory w siedzisku stworzą miejsce dla dużych doniczek na drzewka. Podobnie jak Romeo i Julia, drzewa są przeznaczone być razem, nie mogąc nigdy  się ze sobą stykać. Ławka wydaje się unosić się między drzewami. Informacje techniczne: ? wymiary 320 x 74 cm.
? Materiały – drewno (Iroko) na siedzisku, ocynkowana stal nierdzewna jako ramy, poliestrowe doniczki
? Każda ławeczka wyposażony jest standardowo w dwie doniczki. Błyszczące doniczki pięknie kontrastują z matowym drewnem. Skontaktuj się z nami!

Romeo & Juliet

Produkt: Romeo & Juliet
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Romeo & Juliet w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.