Regały/Biblioteki

Urządzanie wnętrz to nie jednorazowa aktywność lecz proces. Forma mebla musi iść w linii z funkcją, nie odwrotnie. 
USM jest indywidualnie zaprojektowany i zaplanowany, tak aby sprostać wszystkim wymaganiom. Kilka elementów potrafi stworzyć funkcjonalne biuro w pracy, biuro w domu, czy meble do wnętrz prywatnych. Te wszystkie rozwiązania mogą dodatkowo zostać zmienione w każdej chwili, indywidualne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb.  

Zobacz przyklady rozwiazań dla regałow i bibliotek zaprojektowanych w USM. 

Skontakuj się z nami, abyśmy mogli zaprojektować mebel dokłanie taki jaki potrzebujesz. Prezentowane zdjęcia to tylko przykłady jednych z wielu rozwiązań, jest ich nieskończenie wiele ? daj nam znać co jest potrzebne Tobie. USM to idealny mebel, który spełni Twoje oczekiwania. 

Regały/Biblioteki

Produkt: Regały/Biblioteki
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: USM

Zobacz Regały/Biblioteki w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.