Regał Egal

Egal to system półek o różnej wysokości i szerokości modułów. Przestrzenie pomiedzy nimi mogą być na czterech róznych wysokościach dzięki czemu mogą być ułożone i zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami. Podstawą systemu jest baza dostępna w czterech różnych szerokościach. Egal może być zbudowany z MDF lub sklejki brzozowej. Wymiary:
szerokość 116,8 cm – 174,4 cm – 232,0 cm – 289,6 cm
głębokość zawsze taka sama: 36,5 cm
wysokość w każdym przypadku jest dowolna Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Regał Egal

Produkt: Regał Egal
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Moormann

Zobacz Regał Egal w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.