Rebelot Light Outdoor

Dużego rozmiaru lampa nadająca się do ogrodu. Różne ustawienia tworzą dynamiczną grę światła i cienia. Nadaje się zarówno do wewnątrz i na zewnątrz. Każda lampa z kolekcji Plust dostępna jest w dodatkowej wersji kolorystycznej: Acid Green oraz Fucsia – Bez dodatkowych opłat! Lampy z serii Outdoor zostały wyposażone w specjalny odpływ, który zapobiega gromadzeniu się deszczówki w zagłębieniu lampy.

Projekt: Matteo Ragni

Rebelot Light Outdoor

Produkt: Rebelot Light Outdoor
Kategoria: Oświetlenie / Ogrodowe
Producent: Plust

Zobacz Rebelot Light Outdoor w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.