Rebelot 55

Nieregularność to styl wazonu. W mediolańskim dialekcie ‚ rebelot ‚ oznacza chaos, a to wiąże się z chaotyczną zmianą planów, która charakteryzuje kształt wazonu. Dostępny w 4 różnych formatach, czyni go idealnym dla dekoracji roślinnych różnego rozmiaru. Wersja maxi nadaje się szczególnie do hal użyteczności publicznej i na zewnątrz. Dostępna jest również  wersja podświetlona  (patrz dział  OŚWIETLENIE ). Wykończenie:
Matowe:  white, metal grey, acid green, pearl black Lakierowane: orient red, white, black, acid green Metalizowane : silver

Projekt: Matteo Ragni

Rebelot 55

Produkt: Rebelot 55
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Plust

Zobacz Rebelot 55 w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.