Ray

Ray jest sofą modułową o horyzontalnych liniach z elementami szezlongu oraz podnóżkami. Charakterystyczne dla sofy są przykuwające uwagę ściegi, które mogą być w kontrastującym lub takim samym kolorze co sofa. Nieodłącznym elementem sa miękkie poduszki, które wręcz zapraszają do odpoczynku. Tapicerowana tkaniną lub skórą do wyboru. Dostepna w dwóch głębokościach. Skontaktuj sie z nami po więcej szczegółów

Ray

Produkt: Ray
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: B&B Italia

Zobacz Ray w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.