qrater

Ciepła atmosfera gwarantowana!
Qrater to ognisko ze stali , które można wykorzystać w ogrodzie i każdej innej otwartej przestrzeni. Może pozostać na zewnątrz przez cały rok. Mały otwór w środku umożliwia odprowadzanie wody deszczowej i popiołu do mniejszego naczynia zintegrowanego z całym ogniskiem.
Jedyne co nam pozostało to zapalić ogień, a wynik to czysta magia i  atmosfera której nikt nie może się oprzeć! Informacje techniczne: ? średnica 1,45 m pozwala na zgromadzenie się 14 osób wokół ogniska. Skontaktuj się  z nami!

qrater

Produkt: qrater
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz qrater w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.