Puppy

Nie szczeka, nie tarmosi Twoich butów, nie merda ogonem, ale założymy się, że przywoła uśmiech na Twojej twarzy. Eero Aarnio powołał do życia Puppy – pieska, który stał się wyzwaniem w wojnie z nudnymi siedziskami. Piesek stworzony w 2005 roku, w czterech wymiarach jest siedziskiem, zabawką, czy dekoracją do pokoju dziecinnego. Dzięki prostocie designu oraz zabawnej formie, było tylko kwestią czasu, kiedy dorośli go zapragną. I tak w rok później powstała także wersja XL, dla dorosłych. Obok bieli i zieleni, piesek występuje także w pomarańczu. Możemy go także używać na zewnątrz. Wyobraźmy go sobie na trawie czy tarasie? I tu sięgamy tematu, gdy mebel stworzony pierwotnie dla dzieci, staje się także pragnieniem dorosłych. Bo choć nie przyniesie Ci rano gazety, i tak od czasu do czasu podrapiesz go pod brodą.Abstrakcyjny pies wykonany jest z tworzywa. Dostępny w różnych wymiarach i kolorach. Może być wystawiony na zewnątrz.

Projekt: Eero Aarnio

Puppy

Produkt: Puppy
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Magis

Zobacz Puppy w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.