Pouff chill

Pufy wykonane z anodowanych lub termo-lakierowanych profili aluminiowych. Wygodne i miękkie poduchy pokryte tkaniną wodoodporną, ze zdejmowanym pokryciem. Można je dowolnie łączyć , zestawiać i przestawić… Wymiary: 100x50x24h cm

100x100x24h cm

150x150x37h cm

Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy do nas!

Projekt: Jose A. Gandia-Blasco

Pouff chill

Produkt: Pouff chill
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Pouff chill w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.