Pouf

Pouf to super uzupełnienie dla każdego wnętrza. Jeśli posiadasz już jakieś meble ten klasyczny sześcian na pewno się do nich dopasuje lub zupełnie odetnie jako wspaniała ozdoba i designerski kontrast. Do wyboru trzy ciekawe tapicerki w zarówno intensywnych jak i spokojnych, stonowanych kolorach.   Wymiary: 40x40x47 cm h.

Pouf

Produkt: Pouf
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Softline

Zobacz Pouf w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.