Porter

Porter to jeden z najnowszych elementów w ofercie Softline. To szafa wykonana z materiałów najnowszej generacji, lekkich i bardzo wytrzymałych. Połączenie kolorów gwarantuje niezapomniany efekt wizualny. Szafę można wykorzystać zarówno w biurach jak i domach. Sprawdź co oferuje Porter. Półki i pojemnik, którymi dodatkowo można wyposażyć szafę pokryte są tkaniną Flex w kolorach: lime, lilac. Szafa dostępna jest w kolorze białym lub szarym. Zawiera drążek na wieszaki, nie zawiera półek ani pojemnika. Wymiary: Szafa-60x60x198 cm h Półki- 53x52x2 cm h, Pojemnik- ?51×28 cm h.

Projekt: Kostas Medugorac & Simon Busse

Porter

Produkt: Porter
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Softline

Zobacz Porter w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.