POP

To pierwsza sofa, która może być składana w nieskończoność, łatwa do demontażu. Składa się z identycznych modułów z przezroczystego lub barwionego w masie czarnego poliwęglanu, które mogą być składane i dopasowywane w nieskończoność i które w połączeniu stanowią sztywną konstrukcję. Stelaż pokrywają duże i miękkie puchowe poduchy, zapewniając absolutny komfort i wygodny kształt. To wszechstronny produkt, który może służyć do urządzenia wnętrz biurowych, miejsc użyteczności publicznej, prywatnych mieszkań. Obicie modułów to wysokiej jakości tkaniny Missoni , Kvadrat Divina 3 , Trevira , lniane, dżinsowe jak i te odporne na warunki zewnętrzne Sunbrella i Ikon . Dostępne w wersjach jednokolorowych lub wzorzystych. Do obejrzenia wybranych modeli zapraszamy do naszego showroomu lub polecamy kontakt mailowy.

Projekt: Piero Lissoni i Carlo Tamborini

POP

Produkt: POP
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Kartell

Zobacz POP w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.