Pop Duo

Nowa wersja modułowej sofy Pop – kanapa z podwójnym siedziskiem i poduszkami po bokach jest jeszcze bardziej miękka, obszerna i wygodna. Boczne poduchy znalazły również miejsce na nowym fotelu Pop , który staje się przytulnym i miękkim gniazdem. Zarówno sofa jak i fotel mogą stać na stelażu wykonanym z przezroczystego lub barwionego w masie na czarno polipropylenu. Tapicerka tym razem występuje w kilku stonowanych kolorach z Tkaniny Nilo w wersji standardowej lub ogniotrwałej. Chcesz wiedzieć więcej? Dzwoń, pisz lub odwiedź nasz showroom- postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Projekt: Piero Lissoni i Carlo Tamborini

Pop Duo

Produkt: Pop Duo
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Kartell

Zobacz Pop Duo w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.