Półka Bookworm

Kreatywność artysty ( Ron Arad ) w połączeniu z technologią dużej firmy powołuje do życia najbardziej rewolucyjny na świecie projekt regału wykonanego na skalę przemysłową: Bookworm , wszechstronny regał. Uważna ocena technologii wytłaczania pozwoliła na wykonanie smukłego regału, który może przyjąć żądaną formę, bez uszczerbku dla wytrzymałości i funkcjonalności. Można dać upust własnej zdolności twórczej i uzyskać liczne kształty. Dostępny w trzech, różnych długościach, Bookworm jest wyposażony w szereg podpórek książkowych. Bookworm łączy wszechstronność z dużą wytrzymałością umożliwiając obciążenie ok. 10 kg dla każdej podpórki. Zaleca się umocowanie półki do ściany zgodnie z wygiętym kształtem tak, by naprężyć materiał i zwiększyć jego wytrzymałość na obciążenie.

Projekt: Ron Arad

Półka Bookworm

Produkt: Półka Bookworm
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Kartell

Zobacz Półka Bookworm w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.