Plastics Duo

Plastics Duo to modułowy system mebli Piero Lissoniego z wyrafinowanym obiciem i eleganckimi transparentnymi nóżkami – wygodny i miękki, idealny do domu. Siedzisko w dwóch rozmiarach – 88 i 114 cm. Dostępne trzy modele sofy: siedzisko z oparciem, wersja z prawym podłokietnikiem oraz wersja z lewym podłokietnikiem. Możliwość dodania pufy. Łatwe do czyszczenia pokrycia. Miękka w dotyku tkanina Nilo jest bardzo wytrzymała i bardzo praktyczna w użyciu, jest dostępna w szerokiej gamie delikatnych kolorów, od bieli do turkawkowego, od oliwkowej zieleni do pomarańczu.Każdy z elementów tej serii dostępny jest również w wersji ogniotrwałej. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w naszym showroomie, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące tej serii.

Projekt: Piero Lissoni

Plastics Duo

Produkt: Plastics Duo
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Kartell

Zobacz Plastics Duo w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.