Planet

Planet- nowość roku 2011- jest swoistą interpretacją powierzchni planet widocznych z Ziemi. Cienie rzucane przez kratery na odległych gwiazdach odzwierciedlają szwy, które zmieniają swój kolor i zastosowanie gdy lampa jest zapalona lub zgaszona. Tkanina wspaniale rozprowadza światło po całym pomieszczeniu. Efektowne i jakże proste rozwiązanie dla każdej stylistyki wnętrza.   Do wybory wzór w kolorze czerwonym lub białym. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Mała- halogen 1x105W E27 Duża- halogen 1x150W E27

Projekt: Changedesign

Planet

Produkt: Planet
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Planet w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.