Plana

Kristalia o raz pierwszy wykorzystuje technologię formowania wtryskowego z polipropylenu wzmocnionego szkłem.  System ten oferuje atrakcyjne, odporne i uniwersalne krzesło, które mogą być ułożone w stos nawet do dziesięciu sztuk! Plana jest dostępne w różnych kolorach i cieszy się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki materiałów i swojej solidności, jest idealny dla wszystkich miejscach: do domu, kawiarni, biur innych  miejsc publicznych. Dostępna w czterech kolorach : białym, czarnym, beżowym i zielonym fluo.

Wykończenie:
biały polipropylen
czarny polipropylen
beżowy polipropylen
Fluo zielony polipropylen

Poniżej informacje techniczne. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Plana

Produkt: Plana
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kristalia

Zobacz Plana w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.