Pix

Graficzna sylwetka i kolory określają miękkie pufy Pix. Rodzina puf Pix jest wygodna i charakterystyczna, zapewnia swobodną odrobinę komfortu dla środowisk biurowych i mieszkalnych.

Do wyboru małe jedno-osobowe i duży trzy- i pięcio osobowe pufki. Wiele rozmiarów (67, 87, 137 i 177 cm średnicy) są dostępne w szerokiej gamie tkanin i kolorów.

Więcej informacji znajdziesz w załączonym poniżej opisie. Masz pytania? Pisz, dzwoń lub odwiedź nas na Żeli. Zapraszamy.

Pix

Produkt: Pix
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Arper

Zobacz Pix w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.