Pipe

Pipe to kolekcja lamp stołowych i podłogowych wyglądem nawiązujących do rur wykorzystywanych w przemyśle. Niekonwencjonalne i niespotykane wykończenie lamp ( całość wykonana z tkaniny) stanowi dodatkowy atut. Pipe to ciekawy i ciepły punkt świetlny i rzeźba zarazem. Występuje w wersji jednolitej białej oraz z czarną teksturą. Lampy podłogowe wyposażone są w ściemniacz. Wymiary: -lampa podłogowa duża- śred. 59 cm, 183 cm h -lampa podłogowa średnia- śred. 72 cm, 149 cm h – lampa stołowa- śred. 49 cm, 53 cm h.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): lampa stołowa- 1x25W lampy podłogowe- 2x20W.

Pipe

Produkt: Pipe
Kategoria: Oświetlenie / Podłogowe
Producent: Diesel

Zobacz Pipe w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.