PIP-e z podłokietnikami

Wygodne krzesło z podłokietnikami, zaprojektowane w 2007 r. przez Phillipe’a Starcka . Wykonane w całości z polipropylenu. Dostępne w czterech kolorach: białym, zółtym, pomarańczowym i grafitowym. Do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Sztaplowane – max. 4 szt. Wymiary: 54,5 x 52,5 x 83 cm, wysokość siedziska 47 cm, wysokość podłokietników 66 cm.

Projekt: Philippe Starck

PIP-e z podłokietnikami

Produkt: PIP-e z podłokietnikami
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Driade

Zobacz PIP-e z podłokietnikami w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.