Pinocchio

Hay przebył niemal cały świat by znaleźć surowce i specjalistów z najwyższej półki, którzy mogliby zająć się ręczną produkcją dywanów. Najlepsze warsztaty tkackie, które traktują tworzywo, z którego powstała kolekcja dywanów Hay znajdują się w Nepalu i Indiach. Pinocchio to seria dywanów w trzech wersjach kolorystycznych i kilku rozmiarach. Ręcznie formowane, 100% wełniane kulki zebrane w dywany będą świetnym elementem rozweselającym pomieszczenie. Dywan staje się dekoracją zarówno pokoju dziecięcego jak i salonów czy miejsc zabaw. Miękkie i przyjemne wykończenie wzmaga pozytywne wrażenia.

Projekt: Hay

Pinocchio

Produkt: Pinocchio
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: HAY

Zobacz Pinocchio w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.