Pierce

Pierce zrodził się z pomysłu stworzenia mebla, który będzie łączył w sobie cechy lekkiej rzeźby, unoszącej się w powietrzu z funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza. Jeśli zależy Ci na tym by twoje otoczenie nabrało charakteru zdecyduj się na projekt Karima Rashida. Pierce występuje w tapicerce Felt w ciekawych, żywych oraz stonowanych kolorach. Możesz samodzielnie dobrać kolor oparcia do koloru siedziska. Wymiary sofy: 219x75x75 cm h.

Projekt: Karim Rashid

Pierce

Produkt: Pierce
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Pierce w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.