Perf- lampa podłogowa

Perf to połączenie dwóch stylów: industrialnego, surowego z delikatnym ażurowym. Lampka stołowa, biurkowa o bardzo prostej i wyrazistej formie zda egzamin w biurze jak i w domu. Dopasuj wersję kolorystyczną do swojego wnętrza. Perf w czerni, zieleni, brązie, aluminium. Wymiary:52x22x143 cm h. Lampa nie zawiera źródła światła. Perf również w opcji lampy stołowej i kinkietu.

Perf- lampa podłogowa

Produkt: Perf- lampa podłogowa
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Diesel

Zobacz Perf- lampa podłogowa w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.