Pasha

Pasha to doskonała synteza tradycji i nowoczesności. Niezwykle lekki ,wygodny  i wielofunkcyjny fotel. Nadaję się zarówno do domu- salonu, sypialni, łazienki, jak i do użyteczności publicznej-  hotelów , restauracji. Idealny na taras i do ogrodu…   Dostępny w czterech kolorach- transparentnym, przydymionym, czarnym i białym. A do kompletu podnóżek z tacą i poduszka na siedzisko… Wymiary: 71 x 75 x 99h cm Materiał: Poliwęglan barwiony w masie.    Poniżej także podnóżek i taca do kompletu. Jeśli chcesz dodatkowo zamówić poduchę na siedzisko? Skontaktuj się z nami!

Pasha

Produkt: Pasha
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Pedrali

Zobacz Pasha w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.