Pasha podnóżek- stolik

Pasha podnóżek- stolik to doskonałe uzupełnienie fotela Pasha. Podobnie jak fotel- do wyboru w czterech kolorach. Dla jeszcze większego komfortu- możesz zamówić podnóżek z tacą, którą można łatwo zdejmować  i używać jej tam gdzie tego potrzebujemy… Do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.   Kolory: transparentny przydymiony biały czarny   Materiał: poliwęglan barwiony w masie Wymiary: podnóżek bez tacy- 51 x 60 x 41 h cm podnóżek z tacą- 51 x 60 x  42,5 h cm ( wym samej tacy- 44,5 x 54 x 7 h cm)

Pasha podnóżek- stolik

Produkt: Pasha podnóżek- stolik
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Pedrali

Zobacz Pasha podnóżek- stolik w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.