Papyrus

Para ironicznych projektantów Ronan i Erwan Bouroullec , wyjątkowo wyrafinowanych i poszukujących zawsze nowych rozwiązań, zaprojektowała dla Kartell Papyrus – fotelik z przeźroczystego poliwęglanu. Udane połączenie prostoty, wdzięku i historii. Papyrus odwołuje się do dawnych modeli wiklinowych f foteli o zdecydowanej i dość ciężkiej linii. Przeźroczyste oparcie jest wykończone cienkim, pionowym wzorem zygzakowym biegnącym na zewnątrz zaokrąglonego oparcia o miękkim i wygodnym kształcie. Siedzisko jest wygodne i komfortowe, a cały korpus jest lekki. Szeroki zestaw niebanalnych kolorów „old fashioned” w których Papyrus jest proponowany dodatkowo uwidacznia zmysłową grę rzeźbionej powierzchni.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Papyrus

Produkt: Papyrus
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Papyrus w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.