Paper lamps

Czy idea tworzenia mebli z tektury kiedykolwiek zajęła Twój umysł? Papier, tektura są znane nam wszystkim i przywołują wspomnienia z dzieciństwa kiedy zdobywaliśmy pierwsze doświadczenie z tworzeniem rzeczy. Odwołując się do klasycznych ikon designu powstała kolekcja mebli z tektury. Oda do klasycznego stylu i materiału. Dostępna w dwóch wersjach: mała stołowa: 37 cm średnicy x 84 cm wysokości, (dwie żarówki E14 o max. mocy 25 W) duża podłogowa : 60 cm średnicy x 195 cm wysokości, (jedna żarówka E27 o max. mocy 100W)

Projekt: Studio Job

Paper lamps

Produkt: Paper lamps
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Moooi

Zobacz Paper lamps w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.