Panton espresso

Filiżanki do espresso z serii Panton, w której na naczynia zaprojektowane przez Pernille Vea’ę naniesiono grafikę autorstwa Vernera Pantona. Geometry 1, bo tak brzmi nazwa wzoru, który duński projektant stworzył z myślą o ozdabianiu tkanin w roku 1960, to klasyczny deseń nagrodzony The International Design Award. Wykonanie filiżanek z podwójnej warstwy porcelany sprawia, że ciepły napój w środku jest izolowany przez co dłużej stygnie, a użytkownik nie ryzykuje poparzenia gorącym naczyniem. W zestawie znajdują się dwie filiżanki, które znakomicie nadają się do serwowania aromatycznego espresso.

Biała porcelana ozdobiona kolorowym motywem w połączeniu z prostą formą filiżanek tworzy całość, która doskonale wpisze się w każde wnętrze.

Materiały: porcelana

Pojemność: 80 ml

Zestaw- 2 szt.

Panton espresso

Produkt: Panton espresso
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: menu

Zobacz Panton espresso w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.