Panier

Jest to pierwszy projekt braci Bouroullec wykonany dla firmy Kartell . Kosz – stolik- kontenerek o prostej, a jednocześnie bardzo komunikatywnej formie. Wykonany z przezroczystego poliwęglanu, jest dostępny w różnych kolorach, jest praktyczny, eklektyczny i ma przyjemny wesoły wygląd. Panier to kontenerek, który może być zwieńczony przezroczystym wiekiem z poliwęglanu co przekształci go w praktyczny stolik pomocniczy lub stojak na czasopisma. Wymiary: 21 cm h, średnica 61 cm.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Panier

Produkt: Panier
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz Panier w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.