Opera

Opera inspirowana jest najsłynniejszym budynkiem znajdującym się w Sydney. Poszczególne warstwy metalu pokrytego białym tworzywem nachodzą na siebie. Konstrukcja klosza pozwala jednak światłu przebijać się przez płaty tworząc wspaniałą grę światła i cienia. Architektoniczna struktura lampy dopasuje się do pomieszczeń biurowych, domowych czy publicznych.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): E27 max 100W.

Projekt: Jorn Utzon

Opera

Produkt: Opera
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Opera w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.