One

Podstawowym elementem kolekcji One jest kontenerek w kształcie równoległościanu z tworzywa PMMA, dysponujący solidną podstawą zapewniającą wytrzymałość i stabilność każdego, pojedynczego elementu oraz bardziej skomplikowanych systemów. Dzięki swej wytrzymałości i możliwości komponowania One nadaje się szczególnie do przechowywania kartotek w pomieszczeniach biurowych. Podstawowa struktura może być wyposażona w drzwiczki oraz zakończona stopkami lub rolkami. Liczba możliwych kompozycji jest bardzo duża: może egzystować samodzielnie jako kontenerek lub łącznie z innymi elementami tworząc konsoletę.Natomiast po nałożeniu kilku elementów na siebie można uzyskać regał. W ten sposób One jest obecny w różnorodnych wnętrzach, umożliwiając dowolne komponowanie elementów.

Projekt: Piero Lissoni

One

Produkt: One
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Kartell

Zobacz One w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.